Galeria:Atrakcje

 • Plaża – do plaży jedyne 100 m.Jezioro Piaseczno posiada I klasę czystości wody, jest jednym z naczystszych jezior na pojezierzu łęczyńsko- włodawskim (można tutaj spotkać raki). Plażę otaczają wysokie sosny, pośród których rodziny z dziećmi znajdą schronienie przed słońcem. Główną atrakcją plazy jest molo, na którym można rozłożyć ręcznik i w pełni korzystać ze słońca.
 • Wędkowanie – atrakcyjne miejsce dla wędkarzy, można tutaj złowić ryby, takie jak: węgorz, okoń, płoć, leszcz, lin, szczupak, sum.
 • Wyżywienie – na terenie ośrodka wydzielone są miejsca, w których można zrobić grilla lub rozpalić ognisko, dostępne są również lodówki do przechowywania żywności oraz kuchenka gazowa.
  W poblizu ośrodka wypoczynkowego znajduje się restauracja oraz kilka barów.
 • Wypożyczalnia sprzętu wodnego – na plaży mozna wypożyczyć rowerki wodne oraz kajaki.
Trasy spacerowe:
 • Jezioro Brzeziczno - w odległości 150 metrów od ośrodka wypoczynkowego znajduje się trasa spacerowa nad jezioro Brzeziczno, które jest rezerwatem przyrody, na szlaku możemy zapoznać się z ciekawą florą i fauną. Jezioro Brzeziczno jest dostępne tylko w kilku miejscach ze względu na podmokły, torfowy teren oraz liczne drzewostany.
 • Jezioro Piaseczno – ścieżka piesza biegnąca wokoło jeziora, należy kierować się w prawą stronę od plaży głównej, trasę można przejechać także rowerem. Przybliżony czas pokonania trasy 45 minut pieszo, z krótkimi przystankami.
Trasy rowerowe:
 • Jezioro Rogóźno – około 7 km, ścieżka rowerowa zaczyna się w miejscowości Kaniwola (1 km od jeziora Piaseczno) i biegnie przy drodze asfaltowej do jeziora Rogóźno, cała ścieżka jest utwardzona i bezpieczna.
 • Jezioro Zagłębocze – około 10 km, leśna ścieżka rowerowa rozpoczyna się tuż przy ośrodku wypoczynkowym 'Polesie' i biegnie cały czas prosto do miejscowości Piaseczno, następnie skręcamy w prawo na Rozpłucie Drugie i dojeżdżamy ścieżką przez las do jeziora Zagłębocze. Jest to trasa w większości przez las, mało uczęszczana przez samochody.
 • Jezioro Łukcze – trasę można rozpocząć od ścieżki rowerej w miejscowości Kaniwola lub przy ośrodku wypoczynkowym 'Polesie'. Długość trasy około 7 km.
 • Poleski Park Narodowy – znajduje się w odległości około 20 km, szczegóły trasy mozna znaleźć na mapie w pobliżu naszego ośrodka wypoczynkowego oraz na stronie www.poleskipn.pl
Wszystkie trasy rowerowe są doskonale oznakowane.

Cennik

Cena: 35-50 PLN od osoby/za dobę. Podane ceny za pobyt zależą od okresu i długości odpoczynku. Rezerwacji można dokonać telefonicznie.

Dodatkowe opłaty: opłata za psa - 10 zł/doba.

 • Promocja dla studentów! - od poniedziałku do piątku

Lokalizacja

Dom Wypoczynkowy położony jest na końcu drogi prowadzącej w kierunku jeziora od miejscowości Kaniwola

Współrzędne do nawigacji GPS
N: 51° 23' 17" E: 23° 1' 6"